SweetFX Settings DB
Latest forum threads
14 minutes ago
2 hours, 5 minutes ago
3 hours, 4 minutes ago
3 hours, 48 minutes ago
scroll lock
Posted 7 years, 1 month ago
I have a problem how to change the lock, the scroll , as I have broken the button. How to install button another?
Posted 7 years, 1 month ago
Look in the Reshade directory in your game directory (e.g. mine is C:\Program Files (x86)\SquareEnix\FINAL FANTASY XIV - A Realm Reborn\game\ReShade). There is a file Common.cfg where you can change the line #define RFX_ToggleKey VK_SCROLL. You can lookup possible values in the PersonalFiles\KeyCodes.h file.
Posted 7 years, 1 month ago
only I found it Key settings / '-----------------------------------------------------------*/ // This is the section where you can define your own key mapping // See the following URL to find out what keycode a key has: // http://www.cambiaresearch.com/articles/15/javascript-char-codes-key-codes // key_toggle_sweetfx = 45 ; 45 = Einfg // key_screenshot = 35 ; 35 = Ende-> // key_reload_sweetfx = 46 ; 46 = Entf
Posted 7 years, 1 month ago
in this version, didn't work, SweetFX 1.5 by CeeJay.dk - Version 1.5.1
Posted 7 years, 1 month ago
in the same how to change 1.5????
Posted 1 year ago
tercihlerinize ve coğrafi bölgenize göre herkes bu https://spacebar-clicker.com/ çocukları satın alabilir. Ana Sayfa » Balkon ve Bahçe » Dekoratif salıncakların en seçkin modelleri. Koçtaş Bahçe Salıncağı fiyatları 9 TL ile 3917 TL arasında değişmektedir. Daha fazla bilgi Çerez Politikasında mevcuttur. com'da özel bir alışveriş deneyimi ile keşfet! bebek modelleri, sıcakta bebeği dışarı çıkarmak vb. Bahçe denilince akla ilk gelen ürünlerden biri bebektir. oyuncak bebek; Bebek salıncakları genellikle evde oyuncak bebek olarak kullanılır. Tek kişi sizseniz, bu normal olarak gerçekleşir. Tepe Home koleksiyonunda yer alan bu parça, bir bebeği salıncakla birleştiren bir çizgi şeklindedir. Salıncak fiyatına Koçtaş ürünlerini aramak zaman kaybı çünkü zaten bizde var.
New post

Please log in to post an answer